item

Укріплення та
нарощування нігтів

Скільки потрібно часу, аби отримати міцні довгі нігті ідеальної форми? Кілька місяців? Ну не знаємо ... В Steffany це справа кількох годин. Приходьте до нас у нігтьовий сервіс і отримайте нігті, які хотіли. Ви можете зробити нарощування гелем або полігелем (акрілатіком), а також можете зміцнити нігтьову пластину. Обирайте процедуру, яка підійде саме вам.

nails

Є багато причин зробити нарощування нігтів

Для початку назвемо хоча б три
01
Порятунок для ламких нігтів

Відростити натуральні нігті складно, коли вони раптово ламаються або слабшають. Однак це не причина прощатися із довгими нігтями. Їх можна просто наростити штучним матеріалом і періодично коригувати.

02
Нігті бажаної форми

Природна форма нігтів не завжди відповідає нашим ідеалам. При нарощуванні ви самі визначаєте, яка форма нігтів у вас буде. Майстер допоможе підібрати таку форму, яка буде гармоніювати із кистю і підкреслить красу пальців.

03
Будь-який колір і дизайн

Нарощені нігті можна зробити прозорими і покрити лаком або гель-лаком. Але крім цього ви можете зробити їх природного нюдового відтінку, із френч манікюром або акваріумним дизайном прямо всередині нарощених нігтів.

Ціни на послуги по зміцненню та нарощуванню нігтів

Нарощення нігтів гелем

Майстер виконує нарощування нігтів гелем: вибудовує архітектуру нігтів потрібної форми і довжини за допомогою гелю бренду Lemme

2 години370 грн
записатися
Корекція нарощених нігтів

Коли свої нігті досить відросли, майстер коригує форму і довжину нарощених нігтів, а також додає гель на відрослі ділянки

2 години290 грн
записатися
Нарощування нігтів акрілатиком (полігелем)

Майстер вибудовує архітектуру нігтів бажаний форми і довжини за допомогою полігеля (акрілатика)

2 години395 грн
записатися
Ремонт нарощеного нігтя

Майстер відновлює форму і довжину зламаного або пошкодженого нарощеного нігтя тим матеріалом, яким він спочатку нарощувався

35 хвилин40-50 грн
записатися
Зміцнення натуральних нігтів акриловою пудрою

Майстер зміцнює ваші природні нігті спеціальним матеріалом (акриловою пудрою), щоб вони довше носили покриття і не ламалися

35 хвилин80 грн
записатися
Зміцнення нігтів гелем

Майстер зміцнює ваші природні нігті спеціальним матеріалом (гелем), щоб вони довше носили покриття і не ламалися

35 хвилин220 грн
записатися
Зміцнення нігтів акрілатиком

Майстер зміцнює ваші природні нігті спеціальним матеріалом (полігелем), щоб вони довше носили покриття і не ламалися

35 хвилин240 грн
записатися
Покриття нігтів гель-лаком Reforma

Майстер покриває ваші нарощені або укріплені нігті гель-лаком бажаного відтінку англійського бренду Reforma

35 хвилинвід 190 грн
записатися
Покриття нігтів гель-лаком Luma

Майстер покриває ваші нарощені або укріплені нігті гель-лаком бажаного відтінку польського бренду Lemme

35 хвилин150 грн
записатися
Покриття нігтів гель-лаком Luxio

Майстер покриває ваші нарощені або укріплені нігті гель-лаком бажаного відтінку канадського бренду Luxio

35 хвилин220 грн
записатися
item

Нарощення нігтів гелем
. Який
матеріал для нарощування
нігтів обрати

У нас ви можете зробити нарощення нігтів гелем або полігелем (акрілатиком). Це найпоширеніші матеріали для нарощування. Кожен з них призначений для різних цілей і має свої плюси.

Який з них обрати для своїх нігтиків? Прочитайте інформацію нижче — це допоможе вам визначитися. Якщо ж ви все ще не впевнені, просто приходьте на консультацію до нашого майстра. Він огляне вашу нігтьову пластину і порадить для неї найкращий матеріал.

Color
bnf-item
01
Нарощування гелевих нігтів

Бренд матеріалу: Lemme
Вам підійде гелеве нарощення нігтів, якщо:

  • вас не турбує стан ваших нігтів;
  • ваші нігті погано тримають звичайне покриття;
  • ви хочете нову форму і довжину.
bnf-item
02
Нарощування нігтів акрілатіком

Бренд матеріалу: Reforma
Вам підійде нарощування полігелем, якщо:

  • у вас тонкі, ослаблені нігті;
  • ви схильні до алергічних реакцій;
  • у вас чутлива шкіра і нігтьова пластина.

Гарантія на будь-яке покриття —7 днів

item

Як проходить процес
нарощування нігтів гелем
і полігелем

Не важливо, що ви обрали — гель чи полігель. Етапи під час послуги нарощування нігтів будуть одні й ті самі. Змінюватися будуть лише техніки нарощування.

01

Підготовка нігтьової пластини

Майстер готує вашу нігтьову пластину до нарощування за допомогою одноразових абразивів. Він надає форму натуральним нігтям, готує їх верхній шар до подальших дій, знежирює поверхню.

02

Постановка форм

Коли поверхня натуральних нігтів готова, майстер виставляє у нігтя шаблон для нарощування. На шаблон він наносить обраний вами матеріал для нарощення нігтів — гель або полігель (акрілатік). На формі майстер викреслює форму і довжину нарощених нігтів

nails
03

Створення штучного нігтя

Майстер створив нарощені нігті. Тепер ви опускаєте руки всередину діодної лампи для застигання (полімеризації) матеріалу. Коли нігті повністю застигають, майстер ще раз проходиться по них абразивами і надає ідеальну форму.

04

Покриття

Якщо хочете, майстер покриває ваші нарощені нігті гель-лаком або лаком обраного відтінку.

Скільки триває нарощування нігтів

2,5 - 3,5 години в залежності від форми і довжини нігтів

Ціна
item
item

Як проходить корекція
форми нарощених нігтів

Коли свої натуральні нігті відростають, нарощені нігті втрачають свою архітектуру, їх легше зламати або випадково пошкодити. Тому приблизно раз на місяць варто приходити на корекцію нарощених нігтів.

Як готуватися до корекції нарощених нігтів

Спеціально готуватися до корекції нігтів не потрібно. Єдина процедура, яку ви можете за бажанням виконати до корекції — це манікюр. Можна зробити його вдома самостійно або записатися на манікюр до нас. Ми зробимо манікюр, не пошкодивши кутикулу, тому ви зможете наростити нігті гелем або полігелем на цьому ж сеансі.

Як проходить корекція нігтів

01
Зняття покриття

Майстер знімає верхній шар вашого покриття за допомогою одноразових абразивів.

02
Підготовка нігтьової пластини

Майстер надає нігтям форму, прибирає товщину, наносить засоби, які пізніше дозволяють штучному матеріалу поєднатися із поверхнею натуральних нігтів.

03
Нанесення матеріалу

Майстер встановлює форму і наносить на підготовлені нігті обраний моделюючий матеріал — гель або полігель.

04
Оформлення нігтів

Ви опускаєте нігті у діодну лампу, вони сушаться, а потім майстер оформляє їх за допомогою змінних абразивів.

05
Покриття нігтів

Якщо хочете, майстер покриває нарощені нігті обраним відтінком лаку або гель-лаку.

item

Зміцнення нігтьової пластини

Зміцнення нігтьової пластини підійде вам, якщо гель-лак на нігтях носиться погано, але нарощувати нігті не хочеться. Знайоме? Тоді приходьте на цю процедуру. Майстер зміцнить ваші природні нігті певним матеріалом і нанесе поверх гель-лак. Після цього ви зможете відходити 3-4 тижні без відшарувань, відколів та інших неприємностей.

Як зміцнюються нігті

На процедурі майстер вибудовує на ваших нігтях архітектуру. Він зміцнює матеріалом ті ослаблені або тонкі місця, які найбільше схильні до ризику.

pedicure
item

Який матеріал для зміцнення обрати

Точніше і найдокладніше на це питання вам відповість майстер. Перед зміцненням він обов'язково огляне ваші нігті, задасть питання і визначить матеріал для зміцнення.

У нас ви можете зміцнити нігті чотирма матеріалами: акриловою пудрою, базою, гелем або полігелем. Вид зміцнення залежить від нігтьової пластини. Кожен матеріал підходить різному типу нігтів і виконує різні завдання.

Ми якісно нарощуємо нігті
Воно проходить абсолютно безпечно для вашого здоров'я
bnf-itembnf-item
01
Стерилізуємо інструменти

Якщо ви захочете виконати манікюр перед нарощуванням або зміцненням нігтів, будьте впевнені — майстер виконає цю процедуру стерильними інструментами. Вони проходять повний цикл стерилізації у нашій лабораторії і запечатуються в одноразовий крафт-пакет. Його розкриють при вас. Кольоровий кружечок на крафт-пакеті свідчить про те, що інструменти стерильні

bnf-itembnf-item
02
Використовуємо одноразові матеріали

Для вашої процедури майстер відкриває ваш особистий пакет із одноразовими інструментами, яким до цього ніхто не користувався. Там знаходиться апельсинова паличка, змінні абразиви (пилочки), а також рукавички і маска для майстра. Коли процедура починається, майстер надягає одноразові абразиви на стерилізовану металеву основу і виконує ними всі дії.

Поширені запитання

Ця інформаці про нарощування і зміцнення нігтів найчастіше цікавить наших клієнтів

Скільки часу триває корекція нарощених нігтів?

Це залежить від ситуації, з якою ви прийшли. Якщо ви не пошкоджували нарощені нігті, на них немає тріщин і відшарувань, корекція займе приблизно 2-2,5 години. Якщо ж матеріал трохи відшарувався або якісь нігті зламані, корекція займе більше часу. Разом із корекцією потрібно буде наростити відсутні нігті. Це може зайняти 2,5 - 3,5 години.

Як довго я можу ходити з нарощеними нігтями без корекції?

Немає чітких термінів. Це залежить від вашого бажання. Єдиний момент: чим довше відростає своя нігтьова пластина, тим вище ризик випадково пошкодити нарощені нігті. Тому орієнтуйтеся за власною швидкостю росту нігтів.

Що таке ремонт нігтя?

Це послуга, коли у вас зламався один або кілька нарощених нігтів, але до корекції ще далеко. У такому випадку ми наростимо вам зламані нігті.

Наскільки природно нігті виглядають після нарощування?

Усе залежить від їх довжини. Чим довше ніготь, тим товщє його потрібно зробити. В цілому ми намагаємося робити нарощені нігті максимально акуратними на вигляд. Вони виглядають дуже природно.

Як виконується зняття нарощених нігтів?

Ми знімаємо штучний матеріал нарощених нігтів за допомогою фрезера — насадки на апарат. Далі ми можемо покрити ваші натуральні нігті лаком або гель-лаком. Якщо ж ви хочете зробити паузу у покритті, майстер просто може надати нігтикам форму і відпустити вас із натуральними нігтями.